İştiraklerimiz

"Yenilikleri OTO TAKSİ'de Yaşayın..."

2011 - OTO TAKSİ AKARYAKIT SEKTÖRÜNDE!

Oto Taksi, Kurucumuz Kemal Yıldız tarafından akaryakıt sektörüne merak sardı ve Trakya bölgesinde akaryakıt faaliyetlerine 2011 yılında 10 dönümlük bir alana sahip Pınarhisar Rüya Petrol Tesisini alarak başladı. Bunun yanı sıra tesisine müşterilerini daha iyi bir hizmet vermek amacıyla motel ve restorant hizmetinide istasyonuna sunarak akaryakıt üzerine tercih konusu olmak amacıyla restorant ve motel inşaa edilmiştir.

2012 - OTO TAKSİ AKARYAKIT SEKTÖRÜNDE BİR YATIRIMA DAHA İMZA ATIYOR!

Oto Taksi, akaryakıt sektöründe büyüme kaydediyor ve Çerkezköy - İstanbul yolu üzerinde 10 dönümlük bir alana sahip Büyükçavuşlu Rüya Tesisleri’ni himayesi altına alıyor. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Büyükçavuşlu Rüya Tesisleri Trakya bölgesinde hijyenlik ve satış konusunda 2. seçilerek büyük bir başarıya imza atıyor.

2013 - ULUPINAR DOĞAL KAYNAK SULARI YÜKSELİYOR!

Oto Taksi, 2013’de su sektörüne giriyor ve Çatalca Karamandere bölgesinde su faaliyetlerine başlıyor. 19L damacana ve pet, 10Litre pet, 5Litre pet ve bardak su ile sektöre giriyor ilerleme kaydederek Çerkezköy bölgesinde bir fabrika deposu kuruluyor ve lojistik’de ilerleme kaydederek Bağcılar, bölgesinde bir fabrika deposu daha kurarak avrupa bölgesinde ve trakya bölgesinde büyük bir büyüme kaydediyor.