Hakkımızda

"Yenilikleri OTO TAKSİ'de Yaşayın..."

Oto Taksi
 

OTO TAKSİ KEMAL YILDIZ

"Yenilikleri OTO TAKSİ'de Yaşayın..."

Oto Taksi 2000 yılında Kemal Yıldız tarafından kurulmuştur. 2000 yılından itibaren ticari faaliyetine Bağcılar Oto Center adresinde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden bugüne ticari plaka, sıfır km ve 2. el otomobil alım-satım, ticari plaka kiralama, taksiden çıkan otomobillerin alım-satımı, hizmeti vermektedir. Profesyonel personeli ve üstün hizmet politikası ile her bakımdan sektördeki yerini perçinlemiştir.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda lider olmak, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına kaliteli hizmetlerimizle cevap vermek, çalıştığımız markalarımızı kurumsal kimliğimiz ile birleştirip otomotiv ve taksi piyasasında en üst noktaya gelmek ve müşterilerimiz için tartışmasız tek isim olmaktır.

Günümüz rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kemal Yıldız önderliğinde müşterilerimizin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak için gerekli tüm çalışmaları yapmak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yenilikleri takip ederek bunu en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktır.